| Koda artikla: | 10310 |
| Napajalna napetost: | 230 V / 50 Hz, AC |
| Maksimalna tokovna obremenitev: | 16A |
| Maksimalna priključna moč: | 3500W |
| Funkcija: | 24-urni program |
| Temperatura delovanja: | –10 do +40°C |
| Baterije za podporo spomina : | Ni-Cd 1 > 100 ur |
| Najkrajša časovna nastavitev: | 1 minuta |
Piškotki, ki jih namestimo v vašem brskalniku, anonimno zbirajo določene informacije o vašem obisku spletnega mesta. Omogočajo nam, da lahko zagotovimo delovanje vseh funkcij spletnega mesta, določene vsebine prilagodimo posebej za vas in z analizo obiska spletno mesto stalno izboljšujemo.
Uporabljamo bistvene piškotke za pravilno delovanje in sledilne piškotke za analizo vaše interakcije. Slednje bodo postavljene šele po soglasju. Naj izberem.