| Koda artikla: | 091761 |
| Napajalna napetost: | 240 V / 50 Hz, AC |
| Moč: | 21 W |
| Svetlobni tok: | 2940 lm |
| Svetlobni izkoristek: | 140 lm/W |
| Barva svetlobe: | 4000 K |
| Izstopni kot: | 250° |
| Barvni indeks: | Ra>80 |
| Življenska doba: | 30 000 h |
| Število vklopov pred prenehanjem delovanja: | 30 000 x |
| Dolžina sijalke: | 1154 mm |
| Dimenzija: | fi 21 mm x 1145 mm |
| PF: | > 0.8 |
Piškotki, ki jih namestimo v vašem brskalniku, anonimno zbirajo določene informacije o vašem obisku spletnega mesta. Omogočajo nam, da lahko zagotovimo delovanje vseh funkcij spletnega mesta, določene vsebine prilagodimo posebej za vas in z analizo obiska spletno mesto stalno izboljšujemo.
Uporabljamo bistvene piškotke za pravilno delovanje in sledilne piškotke za analizo vaše interakcije. Slednje bodo postavljene šele po soglasju. Naj izberem.