| Napajalna napetost: | 240 V / 50 Hz, AC |
| Stopnja zaščite: | IP21 |
| Material: | Jeklo / steklo |
| Način uporabe: | Stropna ali stenska namestitev |
| Delovna temperatura: | od -20°C do + 45°C |
| Svetlobna občutljivost: | 3-2000 lux (nastavljivo) |
| Doseg zaznavanja: | 6 m (nastavljivo) |
| Kot zaznavanja: | 360° (radij) |
| Časovna zakasnitev delovanja: | 10 s - 10 min (nastavljivo) |
| Višina namestitve: | 2 m - 4 m |
| Model | Koda | Max. Moč | Okov sijalke | Svetilka priložena | Barva ohišja | Dimenzija |
|---|---|---|---|---|---|---|
| PL78/S | 06113 | Max. 2 x 13 W / LED | 2 x E27 | NE | bela | Φ 300 x 97 mm |
Piškotki, ki jih namestimo v vašem brskalniku, anonimno zbirajo določene informacije o vašem obisku spletnega mesta. Omogočajo nam, da lahko zagotovimo delovanje vseh funkcij spletnega mesta, določene vsebine prilagodimo posebej za vas in z analizo obiska spletno mesto stalno izboljšujemo.
Uporabljamo bistvene piškotke za pravilno delovanje in sledilne piškotke za analizo vaše interakcije. Slednje bodo postavljene šele po soglasju. Naj izberem.