| Napajalna napetost: | 240 V / 50 Hz, AC |
| Čas do polne svetilnosti: | 1 s |
| Življenska doba: | 30 000 h |
| Zatemnjevanje: | NE |
| Stopnja zaščite: | IP21 |
| Material: | PC / PMMA |
| Način uporabe: | Stropna namestitev |
| Delovna temperatura: | od -20°C do + 45°C |
| Svetlobna občutljivost: | 3-2000 lux (nastavljivo) |
| Doseg zaznavanja: | 6 m (nastavljivo) |
| Kot zaznavanja: | 360° (radij) |
| Časovna zakasnitev delovanja: | 10 sec ± 3 sec do 3 min ± 1 min (nastavljivo) |
| Višina namestitve: | 2,2 m - 4 m |
| Model | Koda | Moč | Svetlobni tok | Barva svetlobe | CRI | UGR | PF | Barva ohišja | Dimenzija |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| PL77S/LED | 06127 | 12 W | 850 lm | 4000 K | Ra > 80 | < 22 | 0,90 | Bela | Φ 290 x 60 mm |
Piškotki, ki jih namestimo v vašem brskalniku, anonimno zbirajo določene informacije o vašem obisku spletnega mesta. Omogočajo nam, da lahko zagotovimo delovanje vseh funkcij spletnega mesta, določene vsebine prilagodimo posebej za vas in z analizo obiska spletno mesto stalno izboljšujemo.
Uporabljamo bistvene piškotke za pravilno delovanje in sledilne piškotke za analizo vaše interakcije. Slednje bodo postavljene šele po soglasju. Naj izberem.