| Napajalna napetost: | 240 V / 50 Hz, AC |
| Čas do polne svetilnosti: | 1 s |
| Življenska doba: | 30 000 h |
| Število vklopov pred prenehanjem delovanja: | 30 000 x |
| Zatemnjevanje: | možnost zatemnitve od 0-30 % |
| Stopnja zaščite: | IP44 |
| Material: | ABS |
| Način uporabe: | Stenska sli stropna namestitev |
| Delovna temperatura: | od 0°C do + 40°C |
| Svetlobna občutljivost: | 10-1000 lux (nastavljivo) |
| Kot zaznavanja: | 360° (radij) |
| Časovna zakasnitev delovanja: | 10 s - 10 min (nastavljivo) |
| Doseg zaznavanja: | 1-8 m (radij) (nastavljivo) |

| Model | Koda | Moč | Svetlobni tok | Barva svetlobe | CRI | Barva ohišja | Dimenzja |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| PL60/S-LED | 06117 | 18 W | 1050 lm | 4200 K | Ra > 80 | Bela | Φ 280 x 95 mm |
Piškotki, ki jih namestimo v vašem brskalniku, anonimno zbirajo določene informacije o vašem obisku spletnega mesta. Omogočajo nam, da lahko zagotovimo delovanje vseh funkcij spletnega mesta, določene vsebine prilagodimo posebej za vas in z analizo obiska spletno mesto stalno izboljšujemo.
Uporabljamo bistvene piškotke za pravilno delovanje in sledilne piškotke za analizo vaše interakcije. Slednje bodo postavljene šele po soglasju. Naj izberem.