| Napajalna napetost: | 240 V / 50 Hz, AC |
| Čas do polne svetilnosti: | 1 s |
| Življenska doba: | 30 000 h |
| Zatemnjevanje: | NE |
| Stopnja zaščite: | IP44 |
| Material: | ABS / steklo |
| Način uporabe: | stropna ali stenska namestitev |
| Delovna temperatura: | od -20°C do + 45°C |
| Svetlobna občutljivost: | 10-2000 lux (nastavljivo) |
| Kot zaznavanja: | 360° (radij) |
| Časovna zakasnitev delovanja: | 10 s - 10 min (nastavljivo) |
| Doseg zaznavanja: | 1-8 m (radij) (nastavljivo) |
| Model | Koda | Moč | Svetlobni tok | Barva svetlobe | CRI | Barva ohišja | Dimenzja |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| PL120/S/EM-LED | 06120 | 18 W | 1000 lm | 4200 K | Ra > 80 | Bela | Φ 275 x 110 mm |
Piškotki, ki jih namestimo v vašem brskalniku, anonimno zbirajo določene informacije o vašem obisku spletnega mesta. Omogočajo nam, da lahko zagotovimo delovanje vseh funkcij spletnega mesta, določene vsebine prilagodimo posebej za vas in z analizo obiska spletno mesto stalno izboljšujemo.
Uporabljamo bistvene piškotke za pravilno delovanje in sledilne piškotke za analizo vaše interakcije. Slednje bodo postavljene šele po soglasju. Naj izberem.