| Napajalna napetost: | 240 V / 50 Hz, AC |
| Čas do polne svetilnosti: | 1 s |
| Življenska doba: | 30 000 h |
| Zatemnjevanje: | NE |
| Stopnja zaščite: | IP65 |
| Material: | podnožje - plastika, difuzor- PC |
| Način uporabe: | Stropna ali stenska namestitev |
| Delovna temperatura: | od -20°C do + 45°C |
| Svetlobna občutljivost: | 10-1000 lux (nastavljivo) |
| Kot zaznavanja: | 360° (radij) |
| Časovna zakasnitev delovanja: | 10 s - 12 min (nastavljivo) |
| Doseg zaznavanja: | 1-4 m (nastavljivo) |
| Model | Koda | Moč | Svetlobni tok | Barva svetlobe | CRI | Barva ohišja | Dimenzja |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| PL65/S-LED | 06128 | 12 W | 930 lm | 4000-4200 K | Ra > 80 | Bela | 280 x 130 x 100 mm |
Piškotki, ki jih namestimo v vašem brskalniku, anonimno zbirajo določene informacije o vašem obisku spletnega mesta. Omogočajo nam, da lahko zagotovimo delovanje vseh funkcij spletnega mesta, določene vsebine prilagodimo posebej za vas in z analizo obiska spletno mesto stalno izboljšujemo.
Uporabljamo bistvene piškotke za pravilno delovanje in sledilne piškotke za analizo vaše interakcije. Slednje bodo postavljene šele po soglasju. Naj izberem.