| Napajalna napetost: | 240 V / 50 Hz, AC |
| Čas do polne svetilnosti: | 1 s |
| Življenska doba: | 30 000 h |
| Zatemnjevanje: | NE |
| Stopnja zaščite: | IP54 |
| Material: | Ohišje: liti aluminij, difuzor: PC |
| Način uporabe: | Zunanja stenska namestitev |
| Delovna temperatura: | od -20°C do + 45°C |
| Svetlobna občutljivost: | <10 lux - 2000 lux |
| Doseg zaznavanja: | <8 +- 2 m |
| Kot zaznavanja: | 120° |
| Časovna zakasnitev delovanja: | od 10 s do 10 min |
| Višina namestitve: | 1,8 - 2,5 m |
| Model | Koda | Moč | Svetlobni tok | Barva svetlobe | CRI | UGR | PF | Barva ohišja | Dimenzija |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| DS2355/S | 05790 | 10 W | 600 lm | 4200 K | Ra > 80 | < 22 | 0,90 | Antracit | 195 x 130 x 140 mm |
Piškotki, ki jih namestimo v vašem brskalniku, anonimno zbirajo določene informacije o vašem obisku spletnega mesta. Omogočajo nam, da lahko zagotovimo delovanje vseh funkcij spletnega mesta, določene vsebine prilagodimo posebej za vas in z analizo obiska spletno mesto stalno izboljšujemo.
Uporabljamo bistvene piškotke za pravilno delovanje in sledilne piškotke za analizo vaše interakcije. Slednje bodo postavljene šele po soglasju. Naj izberem.