| Napajalna napetost: | 240 V / 50 Hz, AC |
| Moč: | 0,8 W |
| Svetlobni tok: | 55 lm |
| CRI: | Ra>80 |
| Barva svetlobe: | 4000-4200 K |
| Čas do polne svetilnosti: | 1 s |
| Življenska doba: | 30 000 h |
| Število vklopov pred prenehanjem delovanja: | 30 000 x |
| Zatemnjevanje: | NE |
| Materiali: | Nerjaveče jeklo,zaščitno steklo, vijaki iz nerjavečega jekla |
| Način uporabe: | Vgradna stenska namestitev |
| Delovna temperatura: | od -20°C do + 40°C |
| Stopnja zaščite: | IP65 |
| Dimenzija artikla: | 85 x 85 x 48 mm |
| Izrez: | 70 x 70 mm |
Piškotki, ki jih namestimo v vašem brskalniku, anonimno zbirajo določene informacije o vašem obisku spletnega mesta. Omogočajo nam, da lahko zagotovimo delovanje vseh funkcij spletnega mesta, določene vsebine prilagodimo posebej za vas in z analizo obiska spletno mesto stalno izboljšujemo.
Uporabljamo bistvene piškotke za pravilno delovanje in sledilne piškotke za analizo vaše interakcije. Slednje bodo postavljene šele po soglasju. Naj izberem.