| Koda artikla: | 10061 |
| Napajalna napetost: | 230 V / 50 Hz, AC |
| Maksimalna priključna moč: | 3500 W |
| Maksimalna tokovna obremenitev: | 16 A |
| Dolžina kabla: | 4 m |
| Presek kabla: | 3 x 1,5 |
| Število vtičnic: | 6 |
| Stikalo: | Ne |
Piškotki, ki jih namestimo v vašem brskalniku, anonimno zbirajo določene informacije o vašem obisku spletnega mesta. Omogočajo nam, da lahko zagotovimo delovanje vseh funkcij spletnega mesta, določene vsebine prilagodimo posebej za vas in z analizo obiska spletno mesto stalno izboljšujemo.
Uporabljamo bistvene piškotke za pravilno delovanje in sledilne piškotke za analizo vaše interakcije. Slednje bodo postavljene šele po soglasju. Naj izberem.