| Napajalna napetost: | 240 V / 50 Hz, AC |
| Čas do polne svetilnosti: | 1 s |
| Zatemnjevanje: | NE |
| Stopnja zaščite: | IP44 |
| Material: | Aluminij/PMMA |
| Način uporabe: | Stenska namestitev |
| Delovna temperatura: | od 0°C do + 40°C |
| Maksimalna obremenitev vtičnice: | 3000 W |
| Model | Koda | Moč | Svetlobni tok | Barva svetlobe | CRI | UGR | Izstopni kot | PF | Barva ohišja | Dimenzija |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| LS4098V/LED | 080291 | 10 W | 900 lm | 4200 K | Ra > 80 | < 22 | > 120° | 0,90 | Bela | 705 x 65 x 54 mm |
Piškotki, ki jih namestimo v vašem brskalniku, anonimno zbirajo določene informacije o vašem obisku spletnega mesta. Omogočajo nam, da lahko zagotovimo delovanje vseh funkcij spletnega mesta, določene vsebine prilagodimo posebej za vas in z analizo obiska spletno mesto stalno izboljšujemo.
Uporabljamo bistvene piškotke za pravilno delovanje in sledilne piškotke za analizo vaše interakcije. Slednje bodo postavljene šele po soglasju. Naj izberem.