| Koda artikla: | 10255 |
| Napajalna napetost: | 230 V / 50 Hz, AC |
| Maksimalna tokovna obremenitev: | 20 A |
| Maksimalna priključna moč: | 4600 W |
| Presek kabla: | 3 x 2,5 mm |
| Dolžina kabla: | 10 m |
| Število vtičnic: | 3 |
| IP zaščita: | IP44 |
Piškotki, ki jih namestimo v vašem brskalniku, anonimno zbirajo določene informacije o vašem obisku spletnega mesta. Omogočajo nam, da lahko zagotovimo delovanje vseh funkcij spletnega mesta, določene vsebine prilagodimo posebej za vas in z analizo obiska spletno mesto stalno izboljšujemo.
Uporabljamo bistvene piškotke za pravilno delovanje in sledilne piškotke za analizo vaše interakcije. Slednje bodo postavljene šele po soglasju. Naj izberem.