| Koda artikla: | 10385 |
| Napajalna napetost: | 240 V / 50 Hz, AC |
| Moč: | 0,6 W |
| Svetlobni tok: | 40 lm |
| CRI: | Ra>70 |
| Barva svetlobe: | 5000 K |
| Čas do polne svetilnosti: | < 1 s |
| Življenska doba: | 30 000 h |
| Število vklopov pred prenehanjem delovanja: | 30 000 x |
| Materiali: | plastika |
| Način uporabe: | notranja namestitev v omrežno vtičnico |
| Časovna zakasnitev izklopa: | 30 ± 3 s |
| Kot zaznavanja senzorja: | > 120 ° |
Piškotki, ki jih namestimo v vašem brskalniku, anonimno zbirajo določene informacije o vašem obisku spletnega mesta. Omogočajo nam, da lahko zagotovimo delovanje vseh funkcij spletnega mesta, določene vsebine prilagodimo posebej za vas in z analizo obiska spletno mesto stalno izboljšujemo.
Uporabljamo bistvene piškotke za pravilno delovanje in sledilne piškotke za analizo vaše interakcije. Slednje bodo postavljene šele po soglasju. Naj izberem.