| Napajalna napetost: | 240 V / 50 Hz, AC |
| Čas do polne svetilnosti: | 1 s |
| Življenska doba: | 30 000 h |
| Zatemnjevanje: | NE |
| Stopnja zaščite: | IP54 |
| Kot zaznavanja: | 160° |
| Doseg zaznavanja: | max. 9 m (stena), max. 6 m (strop) (<24°) |
| Zakasnitveni čas delovanja: | 10 sec ± 3 sec do 5 min ± 1 min (nastavljivo) |
| Svetlobna občutljivost: | < 3-2000 LUX (nastavljivo) |
| Višina montaže: | 2,2 m - 4 m (strop), 1,8 m - 2,5 m (stena) |
| Način uporabe: | Stropna, stenska ali talna namestitev |
| Material: | Aluminijasto ohišje, vijaki iz nerjavečega jekla |
| Način uporabe: | Stropna, stenska ali talna namestitev |
| Delovna temperatura: | od -20°C do + 45°C |
| Model | Koda | Moč | Svetlobni tok | Barva svetlobe | CRI | UGR | Izstopni kot | PF | Barva ohišja | Dimenzija a x b x c |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| LR20S/LED | 08566 | 20 W | 1400 lm | 4000 -4200 K | Ra > 80 | < 22 | > 120° | 0,90 | Siva | 183 x 265 x 45 mm |
| LR30S/LED | 08567 | 30 W | 2100 lm | 4000 -4200 K | Ra > 80 | < 22 | > 120° | 0,90 | Siva | 225 x 305 x 50 mm |
Piškotki, ki jih namestimo v vašem brskalniku, anonimno zbirajo določene informacije o vašem obisku spletnega mesta. Omogočajo nam, da lahko zagotovimo delovanje vseh funkcij spletnega mesta, določene vsebine prilagodimo posebej za vas in z analizo obiska spletno mesto stalno izboljšujemo.
Uporabljamo bistvene piškotke za pravilno delovanje in sledilne piškotke za analizo vaše interakcije. Slednje bodo postavljene šele po soglasju. Naj izberem.