| Koda artikla: | 25047 |
| Napajalna napetost: | 230 V / 50 Hz, AC |
| Moč: | 5,5 W |
| Svetlobni tok: | 480 lm |
| Barva svetlobe: | 4200 K |
| Izstopni kot svetlobe: | 160 ° |
| Dimenzija svetilke: | Ø 45 x 79 mm |
| Življenska doba: | 30 000 h |
| Število vklopov pred prenehanjem delovanja: | 15 000 x |
| Barvni indeks: | Ra>80 |
| Poraba električne energije: | 5,5 kWh / 1000 h |
Piškotki, ki jih namestimo v vašem brskalniku, anonimno zbirajo določene informacije o vašem obisku spletnega mesta. Omogočajo nam, da lahko zagotovimo delovanje vseh funkcij spletnega mesta, določene vsebine prilagodimo posebej za vas in z analizo obiska spletno mesto stalno izboljšujemo.
Uporabljamo bistvene piškotke za pravilno delovanje in sledilne piškotke za analizo vaše interakcije. Slednje bodo postavljene šele po soglasju. Naj izberem.