| Koda artikla: | 09174 |
| Napajalna napetost: | 230 V / 50 Hz, AC |
| Moč: | 5 W |
| Svetlobni tok: | 480 lm |
| Barva svetlobe: | 3000 K |
| Življenska doba: | 30 000 h |
| Barvni indeks: | Ra>80 |
| Poraba električne energije: | 5 kWh / 1000 h |
Piškotki, ki jih namestimo v vašem brskalniku, anonimno zbirajo določene informacije o vašem obisku spletnega mesta. Omogočajo nam, da lahko zagotovimo delovanje vseh funkcij spletnega mesta, določene vsebine prilagodimo posebej za vas in z analizo obiska spletno mesto stalno izboljšujemo.
Uporabljamo bistvene piškotke za pravilno delovanje in sledilne piškotke za analizo vaše interakcije. Slednje bodo postavljene šele po soglasju. Naj izberem.